Soldat Klan - ~Fr33 Styl3~

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 13-09-2008 14:58:51

Cz3$!o

http://img132.imageshack.us/img132/1404/pugs3.jpg

12768177
Skąd: Poland
Zarejestrowany: 22-06-2008
Posty: 92
Punktów :   
WWW

Do Wszystkich !!

Serdecznie Wszystkich zgromadzonych w tym temacie WITAM ! , otóż stworzyłem ten temat na tym forum, aby opowiedzieć pewną sytuację bardzo ważna jak dla mnie... [ Kredi mam nadzieję, że się nie pogniewasz, ale w końcu to ogólnoświatowe forum ] .

A więc zacznę od tego, że dziś był spar na którym byłem sędzią, a dokładnie Hospital vs BTK, na meczu było zróżnicowanie jeśli chodzi o zachowanie graczy...Dyrektor [ jak każdy wie kto nim jest ] swoim zachowaniem wszystkich dobijał a mnie najbardziej...postanowiłem dać mu mute do końca meczu...Kiedy był ostatni set 2:2 i było 9:6 dla BTK Dyrektor wyszedł , Milten z którym grał spara dawał z siebie wszystko, nie komentował niczego grał spokojnie i starał się jak mógł - tak powinno się grać. Podczas meczy Dyrektor jak to on, podczas meczu całego jak wygrywał nic nie mówił cieszył się wygraną, lecz kiedy przegrywał przeklinał ( za co dostawał kicka - od serva , a potem miał wielkie pretensje, żeby punkty cofać, bo jak wchodził to Milten przegrywał... ) i wiele różnych jego super zachowań takich było...Ale to co teraz napisałem to akurat nie ważne...

Dopiero teraz napiszę o co mi konkretnie chodziło w tym temacie.

A więc...jak to ja...mam strasznie czułe serce...mimo, że czasem udaję ważniaka...jednak mam takie serce nie inne...i nie mogłem patrzeć na "cierpienia" graczy Hospital'u i marnowania się w nim przez Dyrektora..., dlatego też po tym sparze dzisiejszym, postanowiłem, że zrobię wszystko co w mej mocy, żeby im pomóc...( lubię pomagać wszystkim i cieszyć się szczęściem innych )...dlatego też moją pomocą jest to, iż zrobiłem "podklan" klanu ~Fr33 Styl3~ o nazwie The Fast & Forious , gdzie wszyscy gracze z HOSPITAL [ z własnej woli jeśli zechcą przejdą do tego klanu ], gdzie liderami będą Milten i >>Kosa<< , z początku liderem był Milten , lecz powiedział mi, że woli aby nim był Kosa, ponieważ już w HOSPITAL powiedział Dyrektorowi, że jeśli nie odda CM'a Kosie to odejdą... ( Milten również czasu nie ma zbytnio ), postanowiłem też iż załatwię im server stały SOLDAT typ : Dodgeball jak każdy inny...zrobię im forum które już istnieje http://thefastandforious.pun.pl/, no i pomogę im wszystkim...[ mogą na mnie liczyć ] i mam nadzieję, że weźmiecie ich wszystkich do serc ( ten klan ) , mówię to do klanów t.j jak ( Milicja, NoFear, SSK PL ) , no i do klanów których darzę wielkim szacunkiem ( Knife Masters , Nuke oraz OldSchool ) , również proszę o zarejestrowanie się na ich forum i w razie czego udzielić im jakichś rad , nie są to źli gracze i młodzi jak Dyrektor , bo są w moim wieku 16-17 i więcej [ no jak na razie jest tylko Milten , ale Kosa mam nadzieję , że dojdzie i inni ]. Myślę, że będziecie zgodni ze mną, iż należy im się ta pomoc...Bo nie mogłem tego znieść jak Dyrektor ich traktuje i jak przez niego muszą cierpieć i tracić reputację....Na koniec chciałbym oznajmić, iż Akademia Free Style nie istnieje...ze względów takich, iż tak zadecydowałem...

Dziękuję tym co to przeczytali , choć nie musieli...
Pozdrawiam , Cz3$!O

____________________________________________
Jest Kopia ze światowego Forum Dodgeball.


http://strony.aster.pl/pikus222/grafika/soldat.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl